18 Ağustos 2018 Cumartesi

Tek Ders Sınavı Başvuru ve Sınav tarihi

26 Haziran 2018 Salı 13:45 tarihinde eklendi | 2522 defa okundu

Tek Ders Sınavına Girecek Öğrencilerin Dikkatine

Süleyman Demirel Üniversitesi Ön lisans ve Lisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin 20. Maddesi gereğince tek ders sınavına girmeyi hak eden öğrencilerimize tek ders sınavı aşağıdaki tarih ve saatte yapılacaktır.

Tek ders sınavına katılmak isteyen öğrenciler başvuru dilekçelerini Faks yoluyla 0246 4112334 nolu numaraya faks çekmeleri gerekmektedir. "Dilekçe ile Başvurunun Son Tarih ve Saatinden” önce okulumuza ulaşması gerekmektedir. Zamanında ulaşmayan fakslar dikkate alınmayacaktır. Sınava geldiğinizde Faks çektiğiniz başvuru dilekçenizin aslını saat 14:00’de öğrenci işleri birimimize teslim etmeniz gerekmektedir dilekçenin aslını teslim etmeyen öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Tek Ders Sınavı

Dilekçe ile Başvurunun Tarihi/Saati: 2-3 Temmuz 2018 saat 14:00

Sınav tarihi/saati 4 Temmuz 2018 saat 14:00

Not 1:Dilekçe Örneği  

Not 2: Tek ders sınav katılım şartları aşağıda belirtilmiştir.

Madde 20/5:

Bahar yarıyılı, güz yarıyılı veya varsa yaz okulu sonunda en az 2.00 GNO ile mezuniyet durumunda olup, staj dersi hariç sadece bir dersten FF veya FD ile başarısız olan ve o derse devam etmiş öğrenciler için, dönemine bakılmadan tek ders sınavı adıyla bir defaya mahsus olmak üzere sınav hakkı verilir

 

KABLOSUZ İNTERNET

ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

SEMPOZYUMLAR

FOTOĞRAF GALERİSİ

DERS NOTLARI

DÖKÜMANLAR

SOSYAL AKTİVİTE GRUPLARI

SDÜ KULÜPLER

BİLİM TV

RADYO SDÜ

AKTS

İSTATİSTİKLER